Predaj domu 5-izbový bez realitky
Ždaňa, Košický kraj Zobrazit na mape

290.000 €
Pri tejto ponuke ušetríte 11.600 € za províziu.

Popis

Predávame nadštandardný rodinný dom v tichej lokalite dedinky Ždaňa len 15 min od mesta Košice.
Tento rodinný dom so záhradou a wellness je jedinečný svojou úžasnou atmosférou. Záhrada navrhnutá záhradným architektom, vytvára v zadnej časti pozemku privátnu oddychovú zónu s rodinným wellness, s krytým sedením pri krbe a výhľadom na jazierko.
Na rovinatom 700 m2 pozemku, je postavený rodinný dom s celkovou úžitkovou plochou 240 m2 a samostatná wellness zóna s plochou 52 m2.
Rodinný dom bol v roku 2002, na základe novo-navrhnutej architektúry, kompletne zrekonštruovaný, vrátane sietí, zateplenia, rozvodov a celého vybavenia. Pôdorysne má dve nadzemné podlažia, suterén a úložný priestor pod strechou. Na prízemní je veľká obývačka a veľká samostatná kuchyňa, vrátane kúpeľne so sprchovým masážnym boxom, dvoj umývadlom, WC a bidetom. Na vstupe do domu je samostatná predsieň so šatníkom. Na poschodí je veľká obývačka resp. pracovňa, tri spálne a kúpeľňa s hydromasážnou vaňou, WC a dvoj umývadlom. Výhľad a posedenie umožňuje aj zastrešená terasa. Vybavenie domu skrášľuje aj krb z mramoru a pieskovca a kamenný mramorový oblúk na vstupe do kuchyne. Pekný je aj pohľad zo zimnej záhrady na prízemí na upokojujúce stromy a jazierko. Priestory suterénu sú využité na práčovňu, dielňu, hraciu miestnosť a vinnú pivnicu.
Vybavenie domu obsahuje klimatizáciu na každom poschodí, kompletné zabezpečenie objektu s alarmom a kamerovým systémom, satelitný systém s rozvodmi, pripojenie na internet, počítačovú sieť, videovrátnik, plynový kondenzačný kotol so zásobníkom vody, vonkajšie osvetlenie záhrady a chodníkov.
Rodinná wellness zóna, je vybavená veľkou jacuzzi vaňou s možnosťou sledovania filmov na premietacom plátne. Okrem toho je tu aj samostatná klasická fínska sauna, soľná sauna s vyhrievaním sedadiel a soľným vodopádom a farebným osvetlením, samostatná sprcha, šatňa s prezliekarňou a toaleta. Celá zóna je priestorovo ozvučená a na osvieženie slúži bar, v ktorom je zabudovaná chladnička a osadený drez.
Pod krytým prístreškom, ktorý plynule nadväzuje na dom, sú vytvorené dve parkovacie státia.
Dedinka Ždaňa vzdialená 12 km od Košíc, je známou archeologickou lokalitou a okrem iného jej okolie ponúka možnosť regenerácie v okolitých Slanských vrchoch, cykloturistiku, letné kúpanie v prírodnom kúpalisku, ochutnávky vína, rybolov a jazdu na koni.
Tento originálne riešený dom je určený pre klientov, ktorí milujú nadštandardné bývanie s oázou pokoja a relaxu.

Parametre

UPC Internet a TV:
Číslo inzerátu: 573216
Dispozícia: 5-izbový
Plocha: 290 m²
Plocha pozemku: 700 m²
Cena: 290.000 € Chcem hypotéku i
Mesto: Ždaňa
Typ budovy: Ostatné
Vybavenosť: Čiastočne Chcem 35% zľavu na nábytok
Balkón: Ano
Terasa: Ano
Číslo inzerátu: 573216
Dispozícia: 5-izbový
Plocha: 290 m²
Plocha pozemku: 700 m²
Cena: 290.000 €
Mesto: Ždaňa

Viac informácií

Poslať správu majiteľovi

Na tento inzerát sa dnes pozreli 4 ľudia
Reklama
Číslo inzerátu: 573216
Dispozícia: 5-izbový
Plocha: 290 m²
Plocha pozemku: 700 m²
Cena: 290.000 €
Mesto: Ždaňa

Viac informácií

Poslať správu majiteľovi

Na tento inzerát sa dnes pozreli 4 ľudia
Reklama

Mapa

Nenašli ste, čo ste hľadali?
Nenechajte si ujsť žiadnu ponuku a vytvorte si strážneho psa.

Predaj domu 5-izbový bez realitky

290.000 €