Prenájom bytu 5+1 • 120 m² bez realitkyGartenstr 23, , Bádensko-Wurttembersko
Gartenstr 23, , Bádensko-WurttemberskoMHD 1 minúta pešoTáto svetlá a priestranná 5-izbová bytosť v 1. nadzemnom podlaží ponúka dostatok priestoru pre rodiny, páry alebo pracujúcich, ktorí si cenia pohodlné bývanie v centrálnej lokalite. Byt zaujme svojou premyslenou dispozíciou, priestrannými miestnosťami a peknou záhradou, ktorá vás pozýva na relax a oddych.
Centrálnu polohu v Gartenstraße zaručuje krátke vzdialenosti ku všetkým zariadeniam každodenného života. Obchody, pekárne, lekárne, reštaurácie a zdravotné strediská sú v bezprostrednej blízkosti. Železničná stanica Ditzingen so spojením S-Bahn do Štutgartu a Weil der Stadt je pohodlne dostupná pešo. Aj diaľnica A81 je dostupná za pár minút, čo zaisťuje vynikajúce spojenie pre dochádzajúcich.
## Vyzdvihnuté body
* Priestranná 5-izbová bytosť v 1. nadzemnom podlaží
* Svetlé, dobre usporiadané obytné priestory
* Vlastná záhrada na spoločné využitie
* Pokojná a zároveň centrálna lokalita
* Ideálna pre rodiny alebo páry s väčšími nárokmi na priestor
* Obchody, školy, materské školy a verejná doprava v bezprostrednej blízkosti
* Veľmi dobré spojenie so Štutgartom a regiónom
Táto bytosť spája priestranné bývanie s vynikajúcou polohou a ponúka ideálne podmienky pre pohodlný domov.
Tešíme sa na váš dopyt a radi si dohodneme osobnú prehliadku.
Parametre nehnuteľnosti
| Dostupné od | 21. 8. 2026 |
|---|---|
| Poschodie | 1. poschodie |
| Úžitková plocha | 120 m² |
| Dispozícia | 5+1 |
|---|---|
| Číslo inzerátu | 1057305 |
| Cena za jednotku | 13,33 € / m2 |
Čo táto nehnuteľnosť ponúka?
| Balkón | |
| MHD 1 minúta pešo |
| Pivnica |
V okolí nehnuteľnosti nájdete
Stále hľadáte to pravé?
Nastavte si strážneho psa. Ponuky vybrané na mieru dostanete súhrnne 1× denne e-mailom. S Premium profilom máte po ruke rovno 5 strážcov a keď sa niečo objaví, informujú vás obratom.








