Predaj domu 4+1 • 110 m² bez realitkyPod Vodárnou, Jablonec nad Nisou - Lukášov, Liberecký kraj
Nabízíme k prodeji náš rodinný dům v klidné lokalitě, na pomezí Liberce a Jablonce nad Nisou.
Dům nabízí jedinečné soukromí a klid lesa.
Nemovitost je vhodná pro menší rodinu, pár nebo jednotlivce hledající klidné bydlení s příjemnou atmosférou.
Díky blízkosti Jizerskohorských turistických stezek a lyžařských areálů může být dům zároveň vhodný i jako chalupa či rekreační bydlení.
Dispozice:
Místnosti 4+1
užitná plocha cca 110 m²
zastavěná plocha a nádvoří 135 m²
pozemek 896 m²
částečně podsklepeno (15m²)
Přízemí:
vstupní předsíň s částečným podlahovým vytápěním
kuchyň s vestavěnou linkou, součástí vestavby je trouba a myčka
prostorná koupelna s rohovou vanou, WC, bidetem a podlahovým vytápěním
technická místnost / prádelna s bojlerem
obývací pokoj s velkými kachlovými kamny, z obývacího pokoje je samostatný vstup na přední slunnou zahrádku s posezením
Podkroví:
masivní dřevěné schodiště
4 místnosti
střešní okna Velux
přímotopy
plovoucí podlaha
masivní zárubně s dveřmi
V letech 2006–2007 proběhla generální rekonstrukce která zahrnovala nové rozvody elektřiny, odpadů a vody.
Střecha má původní trámovou konstrukci, proběhla však obnova prkenného bednění a byla položena nová krytina z asfaltových šindelů.
Oplechování střechy a vyvložkování komínu v nerezu.
Na dům byla na míru zhotovena dřevěná okna i dveře s izolačními dvojskly.
Vytápění kachlovými kamny + el. přímotopy
Odpady řešeny septikem.
Na domě je potřeba částečně dodělat elektroinstalaci.
Ohřev vody zajišťuje bojler v technické místnosti.
Internet aktuálně řešen přes WiFi připojení.
Dům je možné ihned využívat k bydlení, zároveň je potřeba počítat s postupnými opravami a modernizací podle nároků nového majitele.
Pro vyšší komfort je vhodné zejména řešení úspornějšího vytápění.
Dům není zateplený a nemá finální venkovní omítku, což umožňuje novému majiteli upravit si vzhled domu podle vlastního vkusu.
K domu náleží přední slunnější zahrádka a větší zadní pozemek ve svahu pod lesem, který nabízí dostatek klidu a soukromí.
Ve svahu je možné vytvořit terasovitou zahradu nebo další odpočinkové zóny.
Součástí zahrady je prostor nad domem nabízející rozhled na údolí z žulové skalky od níž se dál táhne krásný bukový les, místní lokace je od roku 2021 součástí dědictví světového dědictví UNESCO v rámci starých a původních bukových lesů střední evropy.
Místo má jedinečnou atmosféru a je ideální pro lidi, kteří hledají klidnější bydlení v kontaktu s přírodou.
Dostupnost:
MHD Liberec i Jablonec nad Nisou cca 1 km
škola cca 1km
obchody a supermarkety cca 2-3 km
parkování je aktuálně řešeno naproti domu přes ulici.
Cena:
5 450 000 Kč
Tel.:
Realitní kanceláře prosíme nekontaktovat.
Parametre nehnuteľnosti
| Dostupné od | 15. 5. 2026 |
|---|---|
| Konštrukcia budovy | Tehla |
| Vybavené | Čiastočne |
| Vlastníctvo | Osobné |
| Poloha domu | Samostatný |
| Plocha pozemku | 896 m² |
| Stav | Dobrý |
|---|---|
| Dispozícia | 4+1 |
| Číslo inzerátu | 1023789 |
| PENB | G - Mimoriadne nehospodárne |
| Úžitková plocha | 110 m² |
| Cena za jednotku | 49 545,45 CZK / m2 |
Čo táto nehnuteľnosť ponúka?
| Pivnica 15 m² | |
| MHD 3 minúty autom |
| Parkovanie |
V okolí nehnuteľnosti nájdete
Stále hľadáte to pravé?
Nastavte si strážneho psa. Ponuky vybrané na mieru dostanete súhrnne 1× denne e-mailom. S Premium profilom máte po ruke rovno 5 strážcov a keď sa niečo objaví, informujú vás obratom.