Zdá sa, že došlo k problému s pripojením alebo na serveri dochádza k údržbe. Funkcia webu môže byť obmedzená.
Garancia vrátenia peňazíGarancia vrátenia peňazíGarancia vrátenia peňazí

Garancia vrátenia peňazí

S balíčkom Komplet u nás získavate garanciu prepojenia s vážnym záujemcom.

Jasné podmienky
Inzercia s garanciou
Okamžité riešenie
Inzerovať s garanciou

Ako garancia funguje?

1.

Inzerujte vašu nehnuteľnosť

Nezabudnite na fotografie, popis nehnuteľnosti, a hlavne kompletné a reálne údaje o cene nehnuteľnosti. Pri platbe za inzerciu si vyberte balíček Komplet, na ktorý sa garancia vzťahuje.

2.

Neuvádzajte svoje kontakty

Garancia sa vzťahuje na komunikáciu cez našu komunikačnú platformu. Ak v inzeráte uvediete svoj e-mail alebo telefónne číslo, nemôžeme zistiť, či a kto sa vám na inzerát ozval.

3.

Čakajte na záujemcov

Veríme, že na našich stránkach nájdete vážneho záujemcu o vašu nehnuteľnosť. Ak sa tak do 3 mesiacov nestane, vrátime vám peniaze za inzerciu.

Predajte alebo prenajmite s nami

Naše stránky každý deň navštívia tisíce záujemcov o prenájom alebo kúpu. Navyše sme jediný portál, ktorý pri inzercii poskytuje garanciu vrátenia peňazí.

Občas se nás ptáte

Garancia sa vzťahuje na prepojenie majiteľa s vážnym záujemcom pomocou našej komunikačnej platformy najneskôr do troch mesiacov od zverejnenia inzerátu pomocou balíčka Komplet. Do tejto komunikácie, v rámci ktorej sa záujemca môže stať skutočným kupcom alebo nájomcom, Bezrealitky však nevstupuje a nemôže teda zaručiť dohodu oboch strán, len k nej výrazným spôsobom prispieť.
Každý, kto prejaví v komunikácii s majiteľom cez našu komunikačnú platformu záujem o nákup nehnuteľnosti alebo jej prenájom. Môže to byť napríklad záujemca, ktorý sa opýta na podrobnosti, vysloví záujem o zaslanie podrobností, ďalšie rokovania či prejaví záujem o osobnú schôdzku.
V situácii, kedy sa do troch mesiacov nepodarí vás cez komunikačnú platformu prepojiť ani s jedným vážnym záujemcom. V takom prípade uznávame, že naša služba nezafungovala tak, ako by sme chceli. Zadarmo inzerát predĺžime alebo peniaze vrátime.
Garanciu bohužiaľ nemôžeme uznať pri inzerátoch, ktoré majú výrazné nedostatky (chýbajúce fotografie, chýbajúci popis nehnuteľnosti, neúplné či nezmyselné údaje o cene), alebo majú priamo v texte vpísané kontaktné údaje. Jednoducho z toho dôvodu, že potom nevieme, či sa niekto neozval priamo emailom alebo na uvedený telefón. Garancia zároveň neplatí pre balíčky Základ a Optimal, ktoré majú platnosť kratšiu.
Garanciu vrátenia peňazí je možné uplatniť iba raz. V prípade, že splníte podmienky garancie, vrátime vám čiastku za inzerciu alebo ju predĺžime. Záleží na vašej preferencii.
Garanciu je možné využiť iba pri zakúpení inzertného balíčka Komplet.