Vyzerá to, že náš server prechádza údržbou alebo ste offline. Niektoré funkcie stránky môžu byť dočasne nedostupné.

Zobraziť mapu

Byty na prenájom

(4 555 nehnuteľností)

Prenájom bytuSokolovská, Praha - Karlín

• 1+kk
  • 28 m²

MHD 2 minúty pešo • Vybavené • Výťah • Pivnica 2 m²

22 900 CZK + 4 900 CZK(818 CZK / m²)

Neprehliadnite

Prenájom bytuPrůběžná, Praha - Strašnice

• 2+kk
  • 48 m²

MHD 1 minúta pešo • Čiastočne vybavené • Výťah • Lodžia 5 m²

20 700 CZK + 4 000 CZK(431 CZK / m²)

Neprehliadnite

Prenájom bytuŠkrábkových, Praha - Letňany

• 4+kk
  • 118 m²

MHD 4 minúty pešo • Výťah • Parkovanie • Garáž • Balkón 12 m² • Terasa 120 m²

34 000 CZK + 8 000 CZK(288 CZK / m²)

Prenájom bytuWaltariho, Praha - Hloubětín

• 2+kk
  • 56 m²

MHD 4 minúty pešo • Vybavené • Výťah • Garáž • Balkón 10 m² • Pivnica 3 m²

24 900 CZK + 6 934 CZK(445 CZK / m²)

Prenájom bytuKarla Guta, Praha - Uhříněves

• 2+kk
  • 48 m²

Čiastočne vybavené • Výťah • Parkovanie • Balkón 6 m² • Terasa 34 m²

23 500 CZK + 4 237 CZK(490 CZK / m²)