Prenájom bytuKotkova, Plzeň - Plzeň, Plzeňský kraj
- 2+kk
- 34 m²
MHD 2 minúty pešo • Vybavené • Výťah
18 500 CZK + 5 000 CZK(544 CZK / m²)
Zobraziť mapu
(4 612 nehnuteľností)
MHD 2 minúty pešo • Vybavené • Výťah
Čiastočne vybavené • Výťah • Garáž
MHD 2 minúty pešo • Vybavené • Výťah • Garáž • Pivnica 1,1 m² • Lodžia 3,1 m²
MHD 3 minúty autom • Vybavené • Parkovanie
MHD 2 minúty pešo • Čiastočne vybavené
Vybavené • Terasa 8 m²
MHD 4 minúty pešo • Garáž • Pivnica 4 m²
MHD 5minút pešo • Čiastočne vybavené • Parkovanie • Terasa 4 m²
Čiastočne vybavené • Parkovanie • Pivnica 6 m²
MHD 8minút pešo • Parkovanie
MHD 1 minúta pešo • Garáž
MHD 2 minúty pešo