Prenájom bytuZa Vokovickou Vozovnou, Praha - Veleslavín
- 2+kk
- 51 m²
MHD 4 minúty pešo • Čiastočne vybavené • Výťah • Pivnica 6 m²
20 500 CZK + 4 500 CZK(402 CZK / m²)
Zobraziť mapu
(4 533 nehnuteľností)
MHD 4 minúty pešo • Čiastočne vybavené • Výťah • Balkón 5 m² • Pivnica 2,5 m²
Čiastočne vybavené • Parkovanie
MHD 3 minúty pešo • Vybavené
MHD 4 minúty pešo • Čiastočne vybavené
Vybavené • Výťah • Pivnica 2 m²
MHD 3 minúty pešo • Parkovanie • Garáž
MHD 1 minúta pešo • Vybavené • Výťah • Balkón 4 m² • Pivnica 4 m²
Čiastočne vybavené • Výťah • Pivnica 1,5 m²
MHD 2 minúty pešo • Vybavené • Parkovanie
Vybavené • Výťah
Výťah