Vyzerá to, že náš server prechádza údržbou alebo ste offline. Niektoré funkcie stránky môžu byť dočasne nedostupné.

Zobraziť mapu

Byty na prenájom

(4 544 nehnuteľností)

Neprehliadnite

Prenájom bytuBrdlíkova, Praha - Motol

• 2+kk
  • 50 m²

MHD 4 minúty pešo • Čiastočne vybavené • Parkovanie • Pivnica 5 m² • Lodžia 6 m²

22 000 CZK + 1 000 CZK(440 CZK / m²)

Neprehliadnite

Prenájom bytuMístecká, Praha - Letňany

• 2+kk
  • 46 m²

MHD 3 minúty pešo • Vybavené • Výťah • Pivnica 5 m²

22 000 CZK + 2 100 CZK(478 CZK / m²)

Prenájom bytuSlužská, Praha - Kobylisy

• 3+1
  • 80 m²

MHD 2 minúty pešo • Čiastočne vybavené • Parkovanie • Balkón 4 m² • Terasa 7 m²

25 000 CZK + 5 000 CZK(313 CZK / m²)