Zobraziť mapu
Byty na prenájom
(4 592 nehnuteľností)
Prenájom
Byt
Vybrať nejaké
Prenájom bytuGelsenkirchen Erle Nordrhein-Westfalen 45891
- 2+1
- 50 m²
MHD do minúty pešo
400 € + 140 €(8 € / m²)
Prenájom bytuCurfeßstraße 33, , Bádensko-Wurttembersko
- 3+kk
- 75 m²
MHD 2 minúty pešo • Garáž
1 220 € + 140 €(16 € / m²)
Prenájom bytuLandau Landau in der Pfalz Rheinland-Pfalz 76829
- 3+1
- 65 m²
MHD 1 minúta pešo
630 €(10 € / m²)
Prenájom bytuDüsseldorf Unterbilk Nordrhein-Westfalen 40219
- 20 m²
MHD do minúty pešo • Čiastočne vybavené
625 €(31 € / m²)
Prenájom bytuAlbert-Kleeberg-Str. 2, , Brandenbursko
- 2+1
- 64 m²
MHD 2 minúty pešo
800 € + 150 €(13 € / m²)
Prenájom bytu, Bádensko-Wurttembersko
- 2+kk
- 85 m²
MHD 1 minúta pešo • Parkovanie • Garáž
990 € + 210 €(12 € / m²)
Prenájom bytuNa lysině, Praha - Podolí
- 2+1
- 65 m²
MHD 6minút pešo • Čiastočne vybavené • Výťah • Parkovanie • Balkón 3 m² • Pivnica 3 m²
33 900 CZK + 4 000 CZK(522 CZK / m²)
Prenájom bytuNa Palouku, Praha - Strašnice
- 2+kk
- 48 m²
MHD 1 minúta pešo • Vybavené • Výťah • Garáž • Lodžia 8 m²
29 000 CZK + 4 500 CZK(604 CZK / m²)
Prenájom bytuDominikánská, Plzeň - Plzeň, Plzeňský kraj
- 57 m²
MHD 4 minúty pešo • Vybavené
23 342 CZK + 4 119 CZK(410 CZK / m²)
Prenájom bytuEvropská, Praha - Vokovice
- 3+1
- 81 m²
Čiastočne vybavené • Výťah
33 000 CZK + 5 000 CZK(407 CZK / m²)
Prenájom bytuRychtáře Petříka, Praha - Hostivař
- 2+kk
- 54 m²
Výťah • Parkovanie • Garáž • Balkón 6,3 m² • Pivnica 2,8 m²
21 000 CZK + 5 500 CZK(389 CZK / m²)
Prenájom bytuČs. armády, Kladno - Kladno, Středočeský kraj
- 3+kk
- 75 m²
Výťah • Parkovanie • Pivnica 6 m² • Lodžia 10 m²
25 000 CZK + 5 000 CZK(333 CZK / m²)
Prenájom bytuKe Strašnické, Praha - Strašnice
- 1+kk
- 25 m²
Čiastočne vybavené • Parkovanie
19 000 CZK + 3 000 CZK(760 CZK / m²)