Zobraziť mapu
Byty na prenájom • Praha • 3+1
(80 nehnuteľností)
Prenájom
Byt
Vybrať nejaké
Prenájom bytuPetržílkova, Praha - Stodůlky
- 3+1
- 82 m²
MHD 3 minúty pešo • Čiastočne vybavené • Výťah • Pivnica 6 m² • Lodžia 3 m²
29 900 CZK + 6 400 CZK(365 CZK / m²)
Prenájom bytuPrusíkova, Praha - Stodůlky
- 3+1
- 73 m²
MHD 3 minúty pešo • Vybavené
24 990 CZK(342 CZK / m²)
Prenájom bytu - SpolubývanieNehvizdská, Praha - Hloubětín
- 3+1
- 88 m²
Vybavené • Parkovanie • Pivnica 4 m²
9 000 CZK + 3 500 CZK(102 CZK / m²)
- Predchádzajúci
- 1
- …
- 5
- 6Aktuálne