Prenájom bytuDolní Lysečiny, Horní Maršov - Dolní Lysečiny, Královéhradecký kraj
- 120 m²
MHD 4 minúty autom • Vybavené
25 935 CZK + 4 577 CZK(216 CZK / m²)
Zobraziť mapu
(6 nehnuteľností)
MHD 4 minúty autom • Vybavené
MHD 2 minúty pešo • Vybavené • Výťah • Garáž • Pivnica 1,1 m² • Lodžia 3,1 m²
Čiastočne vybavené • Výťah • Parkovanie • Lodžia 4,8 m²
Vybavené • Parkovanie • Pivnica 2,12 m²
Vybavené • Parkovanie • Balkón 6 m²
Čiastočne vybavené • Garáž
Prezrite si ďalšie nehnuteľnosti
Okrem prenájmu bytov ponúkame aj prenájmy domov. Ďalej u nás nájdete predaje bytov, predaje domov a predaje pozemkov