Prenájom bytuU Švédské kaple, Opava - Kateřinky u Opavy, Moravskoslezský kraj
- 3+1
- 90 m²
Garáž • Pivnica 10 m²
14 900 CZK + 5 500 CZK(166 CZK / m²)
Zobraziť mapu
(4 nehnuteľnosti)
Garáž • Pivnica 10 m²
MHD 3 minúty pešo • Balkón 7 m² • Pivnica 10 m²
Čiastočne vybavené • Výťah • Garáž • Balkón 6 m² • Pivnica 2 m²
Čiastočne vybavené • Výťah • Garáž • Pivnica 2 m² • Lodžia 8 m²
Prezrite si ďalšie nehnuteľnosti
Okrem prenájmu bytov ponúkame aj prenájmy domov. Ďalej u nás nájdete predaje bytov, predaje domov a predaje pozemkov