Prenájom bytuKollárova, Kutná Hora - Kutná Hora, Středočeský kraj
- 2+1
- 72 m²
MHD 2 minúty pešo • Vybavené • Parkovanie • Pivnica 2 m²
17 999 CZK + 5 000 CZK(250 CZK / m²)
Zobraziť mapu
(6 nehnuteľností)
MHD 2 minúty pešo • Vybavené • Parkovanie • Pivnica 2 m²
MHD 2 minúty pešo • Parkovanie • Pivnica 2,7 m²
Čiastočne vybavené • Výťah • Balkón 4,5 m² • Pivnica 3 m²
Čiastočne vybavené • Parkovanie • Balkón 7 m² • Pivnica 2 m²
Pivnica 6 m²
Čiastočne vybavené
Prezrite si ďalšie nehnuteľnosti
Okrem prenájmu bytov ponúkame aj prenájmy domov. Ďalej u nás nájdete predaje bytov, predaje domov a predaje pozemkov