Prenájom bytuHybešova, Brno - Staré Brno, Jihomoravský kraj
- 1+kk
- 23 m²
MHD 3 minúty pešo • Vybavené • Parkovanie
15 900 CZK + 4 420 CZK(691 CZK / m²)
Zobraziť mapu
(69 nehnuteľností)
MHD 3 minúty pešo • Vybavené • Parkovanie
MHD 3 minúty pešo • Vybavené • Parkovanie
Čiastočne vybavené • Parkovanie
MHD 7minút pešo • Čiastočne vybavené • Parkovanie • Balkón 6 m² • Pivnica 1,8 m²
MHD 2 minúty pešo • Čiastočne vybavené
MHD do minúty pešo • Vybavené • Pivnica 4,22 m² • Terasa 5,3 m²
MHD 3 minúty pešo • Vybavené • Výťah • Parkovanie
MHD 2 minúty pešo • Vybavené • Parkovanie