Zobraziť mapu
Byty na prenájom • Jihomoravský kraj • okres Brno-město • 1+kk
(69 nehnuteľností)
Prenájom
Byt
Vybrať nejaké
Prenájom bytuČervený kopec, Brno - Štýřice, Jihomoravský kraj
- 1+kk
- 36 m²
Čiastočne vybavené • Parkovanie • Pivnica 10 m²
17 000 CZK + 2 900 CZK(472 CZK / m²)
Prenájom bytuCejl, Brno - Zábrdovice, Jihomoravský kraj
- 1+kk
- 30 m²
Vybavené • Výťah
19 990 CZK(666 CZK / m²)
Prenájom bytuSpolková, Brno - Zábrdovice, Jihomoravský kraj
- 1+kk
- 23 m²
MHD 4 minúty pešo • Vybavené • Výťah
15 990 CZK + 2 000 CZK(695 CZK / m²)
Prenájom bytuMikšíčkova, Brno - Židenice, Jihomoravský kraj
- 1+kk
- 21 m²
13 500 CZK + 2 000 CZK(643 CZK / m²)
Prenájom bytuVídeňská, Brno - Štýřice, Jihomoravský kraj
- 1+kk
- 35 m²
MHD 1 minúta pešo • Vybavené • Výťah
14 000 CZK + 3 051 CZK(400 CZK / m²)
Prenájom bytuRušná, Brno - Bosonohy, Jihomoravský kraj
- 1+kk
- 37 m²
MHD 4 minúty pešo • Čiastočne vybavené • Parkovanie
12 000 CZK + 3 000 CZK(324 CZK / m²)
Prenájom bytuHalasovo náměstí, Brno - Lesná, Jihomoravský kraj
- 1+kk
- 24 m²
Vybavené • Výťah • Pivnica 2 m²
13 000 CZK + 3 200 CZK(542 CZK / m²)
Prenájom bytuBratislavská, Brno - Zábrdovice, Jihomoravský kraj
- 1+kk
- 32 m²
MHD 5minút pešo • Čiastočne vybavené • Výťah • Balkón 6,1 m² • Pivnica 2,4 m²
15 500 CZK + 3 500 CZK(484 CZK / m²)
Prenájom bytuU Leskavy, Brno - Starý Lískovec, Jihomoravský kraj
- 1+kk
- 48 m²
Čiastočne vybavené • Parkovanie
18 000 CZK + 4 500 CZK(375 CZK / m²)
Prenájom bytuHavláskova, Brno - Jehnice, Jihomoravský kraj
- 1+kk
- 33 m²
MHD 4 minúty pešo • Vybavené • Parkovanie
13 000 CZK + 2 500 CZK(394 CZK / m²)
Prenájom bytuKoliště, Brno - Trnitá, Jihomoravský kraj
- 1+kk
- 35 m²
Čiastočne vybavené • Balkón 2 m² • Pivnica 4 m²
16 500 CZK + 3 400 CZK(471 CZK / m²)
Prenájom bytuStudentská, Brno - Bohunice, Jihomoravský kraj
- 1+kk
- 34 m²
MHD 2 minúty pešo • Vybavené • Výťah • Parkovanie • Garáž • Balkón 6 m²
18 250 CZK + 3 300 CZK(537 CZK / m²)
Prenájom bytuHybešova, Brno - Staré Brno, Jihomoravský kraj
- 1+kk
- 17 m²
MHD 3 minúty pešo • Vybavené • Parkovanie
15 900 CZK + 4 420 CZK(935 CZK / m²)
Prenájom bytuVáclavská, Staré Brno, Jihomoravský kraj
- 1+kk
- 19 m²
MHD 2 minúty pešo • Vybavené • Parkovanie
15 900 CZK + 4 420 CZK(837 CZK / m²)