Prenájom bytuOkrová, Náchod - Staré Město nad Metují, Královéhradecký kraj
- 2+kk
- 57 m²
MHD 2 minúty pešo • Výťah • Parkovanie • Balkón 3 m² • Pivnica 2 m²
11 000 CZK + 2 640 CZK(193 CZK / m²)
Zobraziť mapu
(3 nehnuteľnosti)
MHD 4 minúty pešo • Parkovanie • Balkón 3 m² • Pivnica 8 m²
MHD 5minút pešo • Čiastočne vybavené • Lodžia 5 m²
Prezrite si ďalšie nehnuteľnosti
Okrem prenájmu bytov ponúkame aj prenájmy domov. Ďalej u nás nájdete predaje bytov, predaje domov a predaje pozemkov