Prenájom bytuLuční, Litvínov - Janov u Litvínova, Ústecký kraj
- 4+1
- 82 m²
Čiastočne vybavené • Výťah • Balkón 10 m²
10 800 CZK + 3 000 CZK(132 CZK / m²)
Zobraziť mapu
(4 nehnuteľnosti)
Čiastočne vybavené • Výťah • Balkón 10 m²
MHD 1 minúta pešo • Parkovanie • Pivnica 10 m²
MHD 4 minúty pešo • Čiastočne vybavené • Výťah • Parkovanie • Balkón 2 m²
Parkovanie • Pivnica 12 m²
Prezrite si ďalšie nehnuteľnosti
Okrem prenájmu bytov ponúkame aj prenájmy domov. Ďalej u nás nájdete predaje bytov, predaje domov a predaje pozemkov