Zobraziť mapu
Byty na prenájom • Nemecko • Bádensko-Wurttembersko • Karlsruhe • 2+1
(8 nehnuteľností)
Prenájom
Byt
Vybrať nejaké
Prenájom bytuKarlsruhe Durlach Baden-Württemberg 76227
- 2+1
- 72 m²
MHD do minúty pešo • Výťah • Garáž
600 € + 150 €(8 € / m²)
Prenájom bytuDurmersheimer Straße 72 Karlsruhe Grünwinkel Baden-Württemberg 76185
- 2+1
- 73 m²
MHD do minúty pešo
800 €(11 € / m²)
Prenájom bytuKarlsruhe Rintheim Baden-Württemberg 76131
- 2+1
- 33 m²
MHD 2 minúty pešo
1 990 € + 250 €(60 € / m²)
Prenájom bytuKarlsruhe Mühlburg Baden-Württemberg 76185
- 2+1
- 55 m²
MHD 4 minúty pešo
980 € + 130 €(18 € / m²)
Prenájom bytuWinterstr.3 Karlsruhe Südstadt Baden-Württemberg 76137
- 2+1
- 45 m²
MHD 1 minúta pešo • Výťah • Garáž
600 €(13 € / m²)
Prenájom bytuKarlsruhe Weststadt Baden-Württemberg 76135
- 2+1
- 66 m²
MHD do minúty pešo
890 € + 100 €(13 € / m²)
Prezrite si ďalšie nehnuteľnosti
Okrem prenájmu bytov ponúkame aj prenájmy domov. Ďalej u nás nájdete predaje bytov, predaje domov a predaje pozemkov