Prenájom bytuU Boru, České Budějovice 2, Jihočeský kraj
- 1+kk
- 26 m²
MHD 7minút pešo • Vybavené • Výťah • Parkovanie
11 990 CZK + 2 500 CZK(461 CZK / m²)
Zobraziť mapu
(3 nehnuteľnosti)
MHD 7minút pešo • Vybavené • Výťah • Parkovanie
MHD 7minút pešo • Čiastočne vybavené • Výťah • Parkovanie • Garáž • Balkón 5,4 m² • Pivnica 2,3 m²
MHD 7minút pešo • Čiastočne vybavené • Výťah • Parkovanie
Prezrite si ďalšie nehnuteľnosti
Okrem prenájmu bytov ponúkame aj prenájmy domov. Ďalej u nás nájdete predaje bytov, predaje domov a predaje pozemkov