Prenájom bytuKošťálkova, Beroun - Beroun, Středočeský kraj
- 2+kk
- 42 m²
MHD 2 minúty pešo • Čiastočne vybavené • Parkovanie
17 500 CZK + 5 000 CZK(417 CZK / m²)
Zobraziť mapu
(6 nehnuteľností)
MHD 2 minúty pešo • Čiastočne vybavené • Parkovanie
MHD 1 minúta pešo • Čiastočne vybavené
Vybavené • Parkovanie • Balkón 3 m² • Pivnica 13 m²
MHD 1 minúta pešo • Čiastočne vybavené • Výťah • Parkovanie
Čiastočne vybavené
MHD 3 minúty pešo • Čiastočne vybavené • Výťah • Parkovanie • Garáž • Balkón 4,5 m² • Pivnica 3 m²
Prezrite si ďalšie nehnuteľnosti
Okrem prenájmu bytov ponúkame aj prenájmy domov. Ďalej u nás nájdete predaje bytov, predaje domov a predaje pozemkov