Predaj pozemkuMšené-lázně - Mšené-lázně, Ústecký kraj
- 3787 m²
MHD 2 minúty autom
190 000 CZK(50 CZK / m²)
Zobraziť mapu
(1 624 nehnuteľností)
MHD 2 minúty autom
MHD 3 minúty autom
MHD 4 minúty autom
MHD 3 minúty autom
MHD 10minút pešo
MHD 4 minúty autom
MHD 3 minúty autom
MHD 3 minúty pešo
MHD 3 minúty autom
MHD 1 minúta autom
MHD 4 minúty autom