Zobraziť mapu
Pozemky na predaj
(1 619 nehnuteľností)
Prenájom
Byt
Vybrať nejaké
Predaj pozemkuHeinrich-Meyer-Weg, , Severné Porýnie - Westfálsko
- 1439 m²
MHD 4 minúty pešo
509 800 €(354 € / m²)
Predaj pozemkuAlbrechtice v Jizerských horách - Albrechtice v Jizerských horách, Liberecký kraj
- 1024 m²
4 500 000 CZK(4 395 CZK / m²)
Predaj pozemkuKobeřice u Brna - Kobeřice u Brna, Jihomoravský kraj
- 4324 m²
MHD 4 minúty autom
999 000 CZK(231 CZK / m²)
- 3134 m²
MHD 4 minúty autom
999 000 CZK(319 CZK / m²)
Predaj pozemkuSuchdol nad Lužnicí - Hrdlořezy u Suchdola nad Lužnicí, Jihočeský kraj
- 789 m²
MHD 3 minúty autom
35 000 CZK(44 CZK / m²)