Predaj pozemkuKobeřice u Brna - Kobeřice u Brna, Jihomoravský kraj
- 3134 m²
MHD 4 minúty autom
999 000 CZK(319 CZK / m²)
Zobraziť mapu
(1 621 nehnuteľností)
MHD 4 minúty autom
MHD 3 minúty autom
MHD 4 minúty autom
MHD 6minút autom
MHD 5minút pešo
MHD 11minút autom
MHD 8minút pešo
MHD 5minút autom
MHD 7minút pešo
MHD 4 minúty pešo
MHD 1 minúta autom
MHD 3 minúty pešo