Zobraziť mapu
Pozemky na predaj
(1 613 nehnuteľností)
Prenájom
Byt
Vybrať nejaké
Predaj pozemkuPísková Lhota - Písková Lhota, Středočeský kraj
- 1200 m²
MHD 9minút pešo
5 200 000 CZK(4 333 CZK / m²)
Predaj pozemkuChrášťany - Chrášťany u Českého Brodu, Středočeský kraj
- 4945 m²
16 500 000 CZK(3 337 CZK / m²)
Predaj pozemkuPražská, Kamenice - Štiřín, Středočeský kraj
- 1004 m²
Škola 1 minúta autom
9 500 000 CZK(9 462 CZK / m²)
Predaj pozemkuNa Vyhlídce, Vyžlovka - Vyžlovka, Středočeský kraj
- 930 m²
MHD 4 minúty pešo
6 720 350 CZK(7 226 CZK / m²)
Predaj pozemkuKvětinová, Čakovičky - Čakovičky, Středočeský kraj
- 1240 m²
MHD 4 minúty pešo
7 990 000 CZK(6 444 CZK / m²)
Predaj pozemkuLevínská Olešnice - Levínská Olešnice, Liberecký kraj
- 1031 m²
MHD do minúty pešo
1 690 000 CZK(1 639 CZK / m²)
Predaj pozemkuJevany - Jevany, Středočeský kraj
- 1506 m²
MHD 3 minúty autom
12 500 000 CZK(8 300 CZK / m²)