Predaj pozemkuProstějovičky - Prostějovičky, Olomoucký kraj
- 100 m²
- 4135 m²
MHD do minúty pešo • Parkovanie
3 999 000 CZK(967 CZK / m²)
Zobraziť mapu
(1 612 nehnuteľností)
MHD do minúty pešo • Parkovanie
MHD 2 minúty autom
MHD 1 minúta pešo
MHD 8minút pešo
MHD 3 minúty autom
MHD 6minút pešo
MHD 8minút pešo