Zobraziť mapu
Pozemky na predaj
(1 613 nehnuteľností)
Prenájom
Byt
Vybrať nejaké
Predaj pozemkuDolany - Dolany u Pardubic, Pardubický kraj
- 3135 m²
MHD 6minút autom
115 000 CZK(37 CZK / m²)
Predaj pozemkuRuda nad Moravou - Bartoňov, Olomoucký kraj
- 2337 m²
MHD 1 minúta pešo
120 000 CZK(51 CZK / m²)
Predaj pozemkuZlín - Příluky u Zlína, Zlínský kraj
- 11240 m²
MHD 4 minúty pešo
33 900 000 CZK(3 016 CZK / m²)
Predaj pozemkuMünchen Sendling-Westpark Bayern 81377
- 519 m²
MHD 1 minúta pešo
2 050 000 €(3 950 € / m²)
Predaj pozemkuLíšnice - Líšnice u Prahy, Středočeský kraj
- 602 m²
MHD 5minút pešo
601 398 CZK(999 CZK / m²)
Predaj pozemkuSluneční stráň, Stará Ves nad Ondřejnicí - Stará Ves nad Ondřejnicí, Moravskoslezský kraj
- 1163 m²
4 652 000 CZK(4 000 CZK / m²)
Predaj pozemkuChodouň - Chodouň, Středočeský kraj
- 511 m²
MHD 2 minúty autom
1 950 000 CZK(3 816 CZK / m²)