Zobraziť mapu
Pozemky na predaj
(1 613 nehnuteľností)
Prenájom
Byt
Vybrať nejaké
Predaj pozemkuPod Višňovkou, Statenice - Statenice, Středočeský kraj
- 910 m²
MHD 7minút pešo
7 190 400 CZK(7 902 CZK / m²)
Predaj pozemkuDolní Lomná - Dolní Lomná, Moravskoslezský kraj
- 1195 m²
MHD 4 minúty autom
5 081 500 CZK(4 252 CZK / m²)
Predaj pozemkuPrysk - Horní Prysk, Liberecký kraj
- 3373 m²
MHD 2 minúty autom
3 280 000 CZK(972 CZK / m²)
Predaj pozemkuHřiměždice - Vestec u Hřiměždic, Středočeský kraj
- 34543 m²
MHD 1 minúta pešo
2 292 000 CZK(66 CZK / m²)
Predaj pozemkuTemešvár - Temešvár, Jihočeský kraj
- 4684 m²
MHD 2 minúty pešo
3 460 000 CZK(739 CZK / m²)
Predaj pozemkuKrásný Les - Krásný Les u Frýdlantu, Liberecký kraj
- 54591 m²
MHD 3 minúty pešo
2 750 000 CZK(50 CZK / m²)
Predaj pozemkuVišňová - Poustka u Frýdlantu, Liberecký kraj
- 10156 m²
MHD 3 minúty pešo
530 000 CZK(52 CZK / m²)
Predaj pozemkuStraškov-Vodochody - Straškov, Ústecký kraj
- 1528 m²
MHD do minúty pešo
4 650 000 CZK(3 043 CZK / m²)
Predaj pozemkuVážany - Vážany u Vyškova, Jihomoravský kraj
- 523 m²
MHD 2 minúty autom
1 390 000 CZK(2 658 CZK / m²)
Predaj pozemkuJarov, Jarov - Jarov, Plzeňský kraj
- 1129 m²
MHD do minúty pešo
2 757 300 CZK(2 442 CZK / m²)