Zobraziť mapu
Pozemky na predaj
(1 613 nehnuteľností)
Prenájom
Byt
Vybrať nejaké
Predaj pozemkuDobřeň - Jestřebice u Kokořína, Středočeský kraj
- 8999 m²
MHD 7minút autom
349 000 CZK(39 CZK / m²)
Predaj pozemkuDílce - Dílce, Královéhradecký kraj
- 30381 m²
MHD 2 minúty autom
1 530 000 CZK(50 CZK / m²)
Predaj pozemkuDomašov - Domašov u Brna, Jihomoravský kraj
- 24424 m²
MHD 6minút pešo
1 650 000 CZK(68 CZK / m²)
Predaj pozemkuČeský Dub - Modlibohov, Liberecký kraj
- 14247 m²
MHD 3 minúty pešo
555 000 CZK(39 CZK / m²)
Predaj pozemkuŽivotice - Životice u Kasejovic, Plzeňský kraj
- 24727 m²
MHD 3 minúty autom
890 000 CZK(36 CZK / m²)
Predaj pozemkuŽidlochovice - Židlochovice, Jihomoravský kraj
- 4425 m²
MHD 1 minúta autom
549 000 CZK(124 CZK / m²)
- 7602 m²
MHD 3 minúty autom
899 000 CZK(118 CZK / m²)
Predaj pozemkuHřebečníky - Novosedly u Rakovníka, Středočeský kraj
- 11495 m²
MHD 4 minúty autom
520 000 CZK(45 CZK / m²)
- 2774 m²
MHD 9minút pešo
120 000 CZK(43 CZK / m²)
- 2521 m²
MHD 6minút autom
84 999 CZK(34 CZK / m²)
Predaj pozemkuLiberec - Krásná Studánka, Liberecký kraj
- 6223 m²
MHD 7minút pešo
1 999 000 CZK(321 CZK / m²)