Zobraziť mapu
Pozemky na predaj
(1 613 nehnuteľností)
Prenájom
Byt
Vybrať nejaké
Predaj pozemkuČistá u Horek - Čistá u Horek, Liberecký kraj
- 30373 m²
MHD 4 minúty pešo
1 110 000 CZK(37 CZK / m²)
Predaj pozemkuLudkovice - Ludkovice, Zlínský kraj
- 1310 m²
MHD 1 minúta pešo
3 550 000 CZK(2 710 CZK / m²)
Predaj pozemkuKostelec u Holešova - Karlovice u Holešova, Zlínský kraj
- 1029 m²
MHD 6minút pešo
36 000 CZK(35 CZK / m²)
Predaj pozemkuSlatina nad Zdobnicí - Slatina nad Zdobnicí, Královéhradecký kraj
- 43627 m²
2 138 000 CZK(49 CZK / m²)