Zobraziť mapu
Pozemky na predaj • Nemecko • Baden-Württemberg
(17 nehnuteľností)
Prenájom
Byt
Vybrať nejaké
Predaj pozemkuWallstadter Straße 5, , Bádensko-Wurttembersko
- 1011 m²
MHD 2 minúty pešo
1 415 400 €(1 400 € / m²)
Predaj pozemku, Bádensko-Wurttembersko
- 15000 m²
MHD 3 minúty pešo • Parkovanie • Garáž
1 100 000 €(73 € / m²)
Predaj pozemkuRheintalstr. 12, , Bádensko-Wurttembersko
- 237 m²
MHD 3 minúty pešo
250 000 €(1 055 € / m²)
Predaj pozemkuStauffenbergstr. 7/4, , Bádensko-Wurttembersko
- 551 m²
MHD 3 minúty pešo
159 999 €(290 € / m²)
Predaj pozemkuPfänderstrasse 37 (Ecke Säntisstrasse), , Bádensko-Wurttembersko
- 904 m²
MHD 1 minúta pešo
759 000 €(840 € / m²)
Predaj pozemkuDaisendorfer Straße 3, , Bádensko-Wurttembersko
- 518 m²
MHD 1 minúta pešo
300 000 €(579 € / m²)
Predaj pozemkuGrosse Gass 4/1, , Bádensko-Wurttembersko
- 1044 m²
MHD 3 minúty pešo
500 000 €(479 € / m²)
Prezrite si ďalšie nehnuteľnosti
Okrem predaja bytov ponúkame aj predaje domov a predaje pozemkov. Ďalej u nás nájdete prenájmy bytov a prenájmy domov