Zobraziť mapu
Domy na predaj • Středočeský kraj • okres Benešov • 3+1
(0 nehnuteľností)
Prenájom
Byt
Vybrať nejaké
V tejto sekcii bohužiaľ aktuálne nemáme žiadnu ponuku.
Pozrieť sa môžete napríklad na ponuku v Středočeský kraj.
Prezrite si ďalšie nehnuteľnosti
Okrem predaja bytov ponúkame aj predaje domov a predaje pozemkov. Ďalej u nás nájdete prenájmy bytov a prenájmy domov
Podobné ponuky
Predaj domuVlašim - Bolina, Středočeský kraj
- Ostatné
- 400 m²
- 1333 m²
5 500 000 CZK(13 750 CZK / m²)7 000 000 CZK
Ušetríte 1 500 000 CZK
Ušetríte 1 500 000 CZK
Predaj domuVlašim - Nesperská Lhota, Středočeský kraj
- 4+1
- 99 m²
- 2524 m²
5 900 000 CZK(59 595,96 CZK / m²)
Predaj domuDolní Kralovice - Dolní Kralovice, Středočeský kraj
- 5+kk
- 147 m²
- 6131 m²
6 860 750 CZK(46 671,77 CZK / m²)
Predaj domuHeřmaničky - Velké Heřmanice, Středočeský kraj
- Ostatné
- 260 m²
- 3000 m²
11 900 000 CZK(45 769,23 CZK / m²)
Predaj domuLouňovice pod Blaníkem - Louňovice pod Blaníkem, Středočeský kraj
- 5+kk
- 248 m²
- 1000 m²
11 990 000 CZK(48 346,77 CZK / m²)
Predaj domuBezručova, Benešov - Benešov u Prahy, Středočeský kraj
- Ostatné
- 274 m²
- 438 m²
12 300 000 CZK(44 890,51 CZK / m²)
Predaj domuKřivsoudov - Křivsoudov, Středočeský kraj
- Ostatné
- 270 m²
- 1223 m²
12 950 000 CZK(47 962,96 CZK / m²)
Predaj domuMiřetice - Miřetice, Středočeský kraj
- 5+kk
- 260 m²
- 1181 m²
13 250 000 CZK(50 961,54 CZK / m²)13 490 000 CZK
Ušetríte 240 000 CZK
Ušetríte 240 000 CZK
Predaj domuBenešov - Úročnice, Středočeský kraj
- 5+kk
- 264 m²
- 1343 m²
18 800 000 CZK(71 212,12 CZK / m²)19 400 000 CZK
Ušetríte 600 000 CZK
Ušetríte 600 000 CZK