Zobraziť mapu
Domy na predaj • Plzeňský kraj • okres Tachov • Halže
(2 nehnuteľnosti)
Prenájom
Byt
Vybrať nejaké
Predaj domuHalže - Branka u Tachova, Plzeňský kraj
- Ostatné
- 157 m²
- 1196 m²
Vybavené • Parkovanie • Balkón 2 m²
8 490 000 CZK(54 076 CZK / m²)
Prezrite si ďalšie nehnuteľnosti
Okrem predaja bytov ponúkame aj predaje domov a predaje pozemkov. Ďalej u nás nájdete prenájmy bytov a prenájmy domov