Vyzerá to, že náš server prechádza údržbou alebo ste offline. Niektoré funkcie stránky môžu byť dočasne nedostupné.

Zobraziť mapu

Byty na predaj

(2 051 nehnuteľností)

Predaj bytu, Bádensko-Wurttembersko

• 1+1
  • 35 m²

MHD 1 minúta pešo • Výťah • Parkovanie

110 000 € + 192 €(3 143 € / m²)