Zobraziť mapu
Byty na predaj
(2 051 nehnuteľností)
Prenájom
Byt
Vybrať nejaké
Predaj bytuHageberg Wolfsburg Niedersachsen 38440
- 2+1
- 62 m²
MHD 1 minúta pešo • Garáž
150 000 € + 178 €(2 419 € / m²)
Predaj bytuMünchen Berg am Laim Bayern 81673
- 2+1
- 65 m²
MHD 1 minúta pešo • Výťah • Garáž
495 000 € + 434 €(7 615 € / m²)
Predaj bytuKöttgenstraße 6 Berliner Siemensstadt Berlin 13629
- 2+1
- 55 m²
MHD 1 minúta pešo
210 000 € + 180 €(3 818 € / m²)
Predaj bytuRösslegasse 4, , Bádensko-Wurttembersko
- 2+1
- 37 m²
MHD 2 minúty pešo
139 000 € + 247 €(3 757 € / m²)
Predaj bytuHerne Röhlinghausen Nordrhein-Westfalen 44651
- 2+kk
- 50 m²
MHD 1 minúta pešo
119 000 € + 167 €(2 380 € / m²)
Predaj bytuNockherstraße 42 München Au Bayern 81541
- 2+1
- 70 m²
MHD 3 minúty pešo • Výťah • Garáž
799 000 € + 360 €(11 414 € / m²)
Predaj bytuMünchen Schwabing Bayern 80797
- 4+1
- 92 m²
MHD 1 minúta pešo • Výťah • Garáž
990 000 € + 498 €(10 761 € / m²)
Predaj bytuStuttgart Degerloch Baden-Württemberg 70597
- 3+1
- 74 m²
MHD 2 minúty pešo
339 000 € + 356 €(4 581 € / m²)
Predaj bytuKapitána Jaroše, Boskovice - Boskovice, Jihomoravský kraj
- 1+kk
- 55 m²
Novostavba • Pivnica 3 m²
5 199 000 CZK(94 527 CZK / m²)
- 1+kk
- 77 m²
Novostavba • Pivnica 3 m²
7 299 000 CZK(94 792 CZK / m²)
Predaj bytuK Berance, Praha - Horní Počernice
- 2+kk
- 54 m²
Vybavené • Garáž • Pivnica 3,3 m² • Terasa 9,2 m²
8 890 000 CZK(164 630 CZK / m²)
Predaj bytuJičínská, Praha - Žižkov
- 2+1
- 71 m²
MHD 2 minúty pešo • Čiastočne vybavené • Výťah • Balkón 10 m² • Pivnica 4 m²
12 900 000 CZK(181 690 CZK / m²)
Predaj bytuPsárská, Praha - Michle
- 2+kk
- 66 m²
Čiastočne vybavené • Výťah • Parkovanie • Garáž • Lodžia 16 m²
10 790 000 CZK(163 485 CZK / m²)