Vyzerá to, že náš server prechádza údržbou alebo ste offline. Niektoré funkcie stránky môžu byť dočasne nedostupné.

Zobraziť mapu

Byty na predaj

(2 057 nehnuteľností)

Predaj bytuOsadní, Praha - Holešovice

• 2+kk
  • 51 m²

MHD 3 minúty pešo • Vybavené • Výťah • Parkovanie • Pivnica 6 m²

9 100 000 CZK(178 431 CZK / m²)

Predaj bytuNepelova, Praha - Hloubětín

• 3+kk
  • 79 m²

MHD 7minút pešo • Čiastočne vybavené • Výťah • Parkovanie • Garáž • Balkón 4 m² • Pivnica 2 m²

12 990 000 CZK(164 430 CZK / m²)

Predaj bytu, Hesensko

• 3+kk
  • 119 m²

MHD 5minút pešo • Parkovanie

579 000 €(4 866 € / m²)

Predaj bytu, Dolné Sasko

• 2+1
  • 52 m²

MHD 2 minúty pešo

205 000 €(3 942 € / m²)

Predaj bytu, Bavorsko

• 3+1
  • 95 m²

MHD 1 minúta pešo • Garáž

290 000 € + 450 €(3 053 € / m²)