Vyzerá to, že náš server prechádza údržbou alebo ste offline. Niektoré funkcie stránky môžu byť dočasne nedostupné.

Zobraziť mapu

Byty na predaj

(2 050 nehnuteľností)

Neprehliadnite

Predaj bytuDygrýnova, Praha - Černý Most

• 4+kk
  • 103 m²

Vybavené • Výťah • Parkovanie • Balkón 8 m² • Pivnica 6 m²

13 400 000 CZK(130 097 CZK / m²)

Predaj bytuPoděbradská, Praha - Hloubětín

• 1+kk
  • 31 m²

Čiastočne vybavené • Výťah • Parkovanie • Balkón 7 m² • Pivnica 5 m² • Terasa 25 m²

6 650 000 CZK(214 516 CZK / m²)

Predaj bytuVavřenova, Praha - Braník

• 1+kk
  • 24 m²

MHD 1 minúta pešo • Čiastočne vybavené • Výťah • Pivnica 1 m²

4 600 000 CZK(191 667 CZK / m²)

Predaj bytuOsadní, Praha - Holešovice

• 2+kk
  • 51 m²

MHD 3 minúty pešo • Vybavené • Výťah • Parkovanie • Pivnica 6 m²

9 100 000 CZK(178 431 CZK / m²)

Predaj bytuNepelova, Praha - Hloubětín

• 3+kk
  • 79 m²

MHD 7minút pešo • Čiastočne vybavené • Výťah • Parkovanie • Garáž • Balkón 4 m² • Pivnica 2 m²

12 990 000 CZK(164 430 CZK / m²)

Predaj bytu, Hesensko

• 3+kk
  • 119 m²

MHD 5minút pešo • Parkovanie

579 000 €(4 866 € / m²)