Zobraziť mapu
Byty na predaj
(2 057 nehnuteľností)
Prenájom
Byt
Vybrať nejaké
Predaj bytuBornimer Strasse 9 Berlin Halensee Berlin 10711
- 3+kk
- 115 m²
MHD 2 minúty pešo • Výťah
749 000 € + 495 €(6 513 € / m²)
Predaj bytuHeuholzerstrasse 11, , Bádensko-Wurttembersko
- 3+1
- 90 m²
MHD 1 minúta pešo • Parkovanie
160 000 € + 144 €(1 778 € / m²)
Predaj bytuNürnberg Langwasser Bayern 90471
- 3+1
- 80 m²
MHD 3 minúty pešo • Výťah • Garáž
250 000 € + 461 €(3 125 € / m²)
Predaj bytuFrankfurt am Main Ostend Hessen 60314
- 4+1
- 144 m²
MHD 1 minúta pešo • Výťah • Garáž
1 299 000 € + 603 €(9 021 € / m²)
Predaj bytuRaubling Kirchdorf am Inn Bayern 83064
- 4+1
- 93 m²
MHD 1 minúta pešo • Parkovanie
449 000 € + 470 €(4 828 € / m²)
Predaj bytuBerlin Moabit Berlin 10555
- 3+1
- 75 m²
MHD 1 minúta pešo • Výťah • Garáž
499 000 € + 390 €(6 653 € / m²)
Predaj bytuForstmeisterweg 4b, , Šlezvicko-Holštajnsko
- 2+1
- 47 m²
MHD 3 minúty pešo • Garáž
139 000 € + 380 €(2 957 € / m²)
Predaj bytuGustav-Mahler-Weg 9 Baldham Vaterstetten Baldham Bayern 85598
- 2+1
- 58 m²
MHD 3 minúty pešo • Výťah • Garáž
305 000 €(5 259 € / m²)
Predaj bytuEssen Freisenbruch Freisenbruch Nordrhein-Westfalen 45279
- 3+1
- 65 m²
MHD 2 minúty pešo • Garáž
195 000 € + 290 €(3 000 € / m²)
Predaj bytuPappelstraße 6, , Bádensko-Wurttembersko
- 5+1
- 131 m²
MHD 6minút pešo • Parkovanie
469 000 €(3 580 € / m²)
Predaj bytuFaradaystraße 9 Leipzig Möckern Sachsen 04159
- 1+1
- 37 m²
MHD 2 minúty pešo
114 000 €(3 081 € / m²)