Vyzerá to, že náš server prechádza údržbou alebo ste offline. Niektoré funkcie stránky môžu byť dočasne nedostupné.

Zobraziť mapu

Byty na predaj

(2 044 nehnuteľností)

Predaj bytu, Porýnie-Falcko

• 3+1
  • 118 m²

MHD 2 minúty pešo • Parkovanie

270 000 € + 120 €(2 288 € / m²)

Predaj bytu, Dolné Sasko

• 3+1
  • 71 m²

MHD 1 minúta pešo

170 000 € + 206 €(2 394 € / m²)

Predaj bytu, Bádensko-Wurttembersko

• 1+kk
  • 56 m²

MHD 1 minúta pešo • Výťah • Parkovanie

190 000 € + 272 €(3 393 € / m²)

Predaj bytu, Bádensko-Wurttembersko

• 3+1
  • 80 m²

MHD do minúty pešo • Výťah • Parkovanie

269 000 € + 345 €(3 363 € / m²)

Predaj bytuTřinecká, Praha - Letňany

• 1+kk
  • 40 m²

MHD 2 minúty pešo • Vybavené • Výťah • Garáž • Pivnica 2 m²

7 900 000 CZK(197 500 CZK / m²)

Predaj bytuRenoirova, Praha - Hlubočepy

• 4+1
  • 134 m²

Vybavené • Výťah • Garáž • Balkón 10 m² • Pivnica 4 m²

16 740 000 CZK(124 925 CZK / m²)