Vyzerá to, že náš server prechádza údržbou alebo ste offline. Niektoré funkcie stránky môžu byť dočasne nedostupné.

Zobraziť mapu

Byty na predaj

(2 047 nehnuteľností)

Predaj bytuKolbenova, Praha - Vysočany

• 2+kk
  • 53 m²

Vybavené • Výťah • Parkovanie • Balkón 5,4 m²

10 990 000 CZK(207 358 CZK / m²)

Neprehliadnite

Predaj bytuHurbanova, Praha - Krč

• 4+kk
  • 68 m²

MHD 3 minúty pešo • Výťah • Pivnica 2 m² • Lodžia 6 m²

10 999 000 CZK(161 750 CZK / m²)

Neprehliadnite

Predaj bytuZlochova, Praha - Modřany

• 2+kk
  • 55 m²

Vybavené • Výťah • Balkón 4,6 m² • Pivnica 4 m²

10 500 000 CZK(190 909 CZK / m²)

Predaj bytuKrumlovská, Praha - Michle

• 3+kk
  • 51 m²

Vybavené • Výťah • Balkón 2 m² • Pivnica 4 m²

8 590 000 CZK(168 431 CZK / m²)

Predaj bytuHrusická, Praha - Záběhlice

• 4+kk
  • 79 m²

MHD 1 minúta pešo • Čiastočne vybavené • Výťah • Pivnica 2 m² • Lodžia 5 m²

10 499 900 CZK(132 910 CZK / m²)