Vyzerá to, že náš server prechádza údržbou alebo ste offline. Niektoré funkcie stránky môžu byť dočasne nedostupné.

Zobraziť mapu

Byty na predaj

(2 047 nehnuteľností)

Predaj bytuHrusická, Praha - Záběhlice

• 4+kk
  • 79 m²

MHD 1 minúta pešo • Čiastočne vybavené • Výťah • Pivnica 2 m² • Lodžia 5 m²

10 499 900 CZK(132 910 CZK / m²)

Neprehliadnite

Predaj bytuValentova, Praha - Chodov

• 3+1
  • 70 m²

MHD 2 minúty pešo • Čiastočne vybavené • Lodžia 6 m²

8 448 000 CZK(120 686 CZK / m²)

Predaj bytuVřesová, Praha - Troja

• 2+kk
  • 58 m²

Čiastočne vybavené • Výťah • Pivnica 3 m² • Terasa 64 m²

9 500 000 CZK(163 793 CZK / m²)

Neprehliadnite

Predaj bytuStočesova, Praha - Ruzyně

• 2+kk
  • 60 m²

Výťah • Garáž • Pivnica 4,3 m²

3 800 000 CZK(63 333 CZK / m²)

Predaj bytuRoháčova, Praha - Žižkov

• 3+kk
  • 79 m²

MHD 1 minúta pešo • Pivnica 2,4 m² • Lodžia 7 m²

12 590 000 CZK(159 367 CZK / m²)