Zobraziť mapu
Byty na predaj
(2 046 nehnuteľností)
Prenájom
Byt
Vybrať nejaké
Predaj bytu, Severné Porýnie - Westfálsko
- 4+kk
- 128 m²
MHD do minúty pešo • Garáž
250 000 €(1 953 € / m²)
Predaj bytuLeipzig Neustadt-Neuschönefeld Sachsen 04315
- 2+1
- 53 m²
MHD 1 minúta pešo
125 000 €(2 358 € / m²)
Predaj bytuKöln Longerich Longerich Nordrhein-Westfalen 50739
- 3+1
- 74 m²
MHD do minúty pešo
310 000 € + 335 €(4 189 € / m²)
Predaj bytuHolzmannstraße 17 Berlin Tempelhof Berlin 12099
- 2+1
- 50 m²
MHD 5minút pešo
249 900 € + 349 €(4 998 € / m²)
Predaj bytuHarald-Hamberg-Straße 60 Schweinfurt Schweinfurt Bayern 97422
- 3+1
- 88 m²
MHD 1 minúta pešo
199 990 €(2 273 € / m²)
Predaj bytuOstravská, Praha - Letňany
- 2+kk
- 44 m²
MHD 2 minúty pešo • Čiastočne vybavené • Výťah • Pivnica 2 m²
7 450 000 CZK(169 318 CZK / m²)
Predaj bytuPúpavová, Karlova Ves - Karlova Ves, Bratislavský kraj
- 5-izbový
- 95 m²
Vybavené • Výťah • Parkovanie • Pivnica 3 m² • Lodžia 6 m²
315 000 €(3 316 € / m²)
Predaj bytuNa Vyhlídce, Těrlicko - Horní Těrlicko, Moravskoslezský kraj
- 4+1
- 210 m²
Čiastočne vybavené • Parkovanie • Terasa 50 m²
4 800 000 CZK(22 857 CZK / m²)
Predaj bytuBrandlova, Praha - Chodov
- 3+kk
- 66 m²
Čiastočne vybavené • Výťah • Parkovanie • Balkón 5 m² • Pivnica 2,5 m²
8 800 000 CZK(133 333 CZK / m²)
Predaj bytuJižní, Česká Lípa - Česká Lípa, Liberecký kraj
- 3+1
- 82 m²
Parkovanie • Balkón 5 m² • Pivnica 4 m²
3 600 000 CZK(43 902 CZK / m²)
Predaj bytuZahradníčkova, Praha - Košíře
- 2+kk
- 45 m²
Čiastočne vybavené • Pivnica 2,2 m²
6 998 000 CZK(155 511 CZK / m²)
Predaj bytuHeřmánková, Ostrava - Heřmanice, Moravskoslezský kraj
- 2+kk
- 53 m²
Vybavené • Parkovanie • Terasa 8 m²
4 950 000 CZK(93 396 CZK / m²)
Predaj bytuTřídvorská, Kolín - Kolín, Středočeský kraj
- 3+kk
- 67 m²
MHD 4 minúty pešo • Garáž • Balkón 4 m² • Pivnica 1,5 m²
6 890 000 CZK(102 836 CZK / m²)