Zobraziť mapu
Byty na predaj
(2 045 nehnuteľností)
Prenájom
Byt
Vybrať nejaké
Predaj bytuAm See haar Haar Bayern 85540
- 3+kk
- 101 m²
MHD 1 minúta pešo • Výťah • Garáž
689 000 € + 497 €(6 822 € / m²)
Predaj bytuSchwarzwaldstraße 8, , Bádensko-Wurttembersko
- 3+1
- 75 m²
MHD 2 minúty pešo • Výťah
153 000 € + 315 €(2 040 € / m²)
Predaj bytu, Bádensko-Wurttembersko
- 1+1
- 30 m²
MHD 2 minúty pešo • Parkovanie
85 000 € + 215 €(2 833 € / m²)
Predaj bytuFrankfurt Schwanheim Hessen 60529
- 3+1
- 86 m²
MHD 1 minúta pešo • Výťah • Garáž
820 000 € + 350 €(9 535 € / m²)
Predaj bytuRudolf-Marek-Straße 1 Chemnitz Kaßberg Sachsen 09112
- 2+1
- 85 m²
MHD 4 minúty pešo • Výťah
104 000 €(1 224 € / m²)
Predaj bytuWilhelmsaue 130 Berlin Wilmersdorf Berlin 10715
- 1+kk
- 38 m²
MHD 3 minúty pešo • Výťah
215 000 € + 173 €(5 658 € / m²)
Predaj bytuScharbeutz Scharbeutz Schleswig-Holstein 23683
- 5+1
- 135 m²
MHD do minúty pešo • Parkovanie • Garáž
1 385 000 € + 429 €(10 259 € / m²)
Predaj bytuErmslebener Weg 4 Berlin Wilmersdorf Berlin 10713
- 2+1
- 61 m²
MHD 3 minúty pešo • Výťah • Parkovanie
299 000 € + 290 €(4 902 € / m²)
Predaj bytuHölderlin Anlage 8 Bayreuth Bayreuth Bayern 95447
- 4+1
- 86 m²
MHD 4 minúty pešo • Garáž
380 000 € + 304 €(4 419 € / m²)
Predaj bytuAm Kuschelhain 20b, , Brandenbursko
- 5+1
- 116 m²
MHD 5minút pešo • Garáž
329 000 € + 350 €(2 836 € / m²)
Predaj bytu, Severné Porýnie - Westfálsko
- 4+kk
- 128 m²
MHD do minúty pešo • Garáž
250 000 €(1 953 € / m²)
Predaj bytuLeipzig Neustadt-Neuschönefeld Sachsen 04315
- 2+1
- 53 m²
MHD 1 minúta pešo
125 000 €(2 358 € / m²)