Zobraziť mapu
Byty na predaj
(2 048 nehnuteľností)
Prenájom
Byt
Vybrať nejaké
Predaj bytuBramboříková, Praha - Záběhlice
- 2+kk
- 42 m²
Čiastočne vybavené • Výťah • Pivnica 1,8 m² • Lodžia 6,5 m²
6 476 000 CZK(154 190 CZK / m²)
Predaj bytuJosefa Ševčíka, Most - Most II, Ústecký kraj
- 2+kk
- 40 m²
Čiastočne vybavené • Výťah • Pivnica 1 m²
1 749 900 CZK(43 748 CZK / m²)
Predaj bytuSkupova, Olomouc - Nové Sady u Olomouce, Olomoucký kraj
- 2+1
- 45 m²
MHD 2 minúty pešo • Čiastočne vybavené • Výťah • Parkovanie • Pivnica 2 m²
5 100 000 CZK(113 333 CZK / m²)
Predaj bytuJasanová, Blansko - Blansko, Jihomoravský kraj
- 3+1
- 75 m²
Vybavené • Výťah • Parkovanie
6 650 000 CZK(88 667 CZK / m²)
Predaj bytuZávodu Matador, Petržalka - Kapitulský Dvor, Bratislavský kraj
- 3-izbový
- 70 m²
Vybavené • Výťah • Garáž • Balkón 6 m²
309 800 €(4 426 € / m²)
Predaj bytuDurychova, Hradec Králové - Nový Hradec Králové, Královéhradecký kraj
- 2+1
- 73 m²
Výťah • Balkón 9 m² • Pivnica 1 m²
6 190 000 CZK(84 795 CZK / m²)
Predaj bytuPod Harfou, Praha - Vysočany
- 4+1
- 143 m²
Čiastočne vybavené • Výťah • Garáž • Balkón 7 m² • Terasa 15 m²
18 490 000 CZK(129 301 CZK / m²)
Predaj bytuU Průhonu, Praha - Holešovice
- 2+1
- 57 m²
Vybavené • Výťah • Parkovanie • Pivnica 3,5 m²
9 975 000 CZK(175 000 CZK / m²)
Predaj bytu28. pluku, Praha - Vršovice
- 2+1
- 64 m²
MHD 1 minúta pešo • Výťah • Balkón 4 m² • Pivnica 3 m²
8 500 000 CZK(132 813 CZK / m²)
Predaj bytuMakovského, Praha - Řepy
- 2+kk
- 40 m²
Čiastočne vybavené • Výťah
6 180 000 CZK(154 500 CZK / m²)
Predaj bytuNáves Svobody, Olomouc - Holice u Olomouce, Olomoucký kraj
- 2+1
- 53 m²
MHD 1 minúta pešo • Výťah • Parkovanie • Pivnica 2 m² • Lodžia 3,85 m²
3 900 000 CZK(73 585 CZK / m²)
Predaj bytuK Beranovu, Praha - Dolní Chabry
- 3+kk
- 76 m²
MHD 6minút pešo • Výťah • Parkovanie • Garáž • Terasa 51 m²
12 990 000 CZK(170 921 CZK / m²)
Predaj bytuJordana Jovkova, Praha - Modřany
- 3+1
- 81 m²
MHD 3 minúty pešo • Výťah • Pivnica 2,2 m² • Lodžia 5 m²
9 999 000 CZK(123 444 CZK / m²)