Zobraziť mapu
Byty na predaj
(2 051 nehnuteľností)
Prenájom
Byt
Vybrať nejaké
Predaj bytu5. května, Praha - Nusle
- 3+kk
- 78 m²
Vybavené • Balkón 3 m² • Pivnica 11 m²
9 990 000 CZK(128 077 CZK / m²)
Predaj bytuTábor, Brno - Žabovřesky, Jihomoravský kraj
- 2+kk
- 54 m²
Pivnica 3 m² • Lodžia 6,32 m²
8 500 000 CZK(157 407 CZK / m²)
Predaj bytuBoženy Němcové, Mladá Boleslav - Mladá Boleslav, Středočeský kraj
- 3+kk
- 105 m²
MHD 3 minúty pešo • Vybavené • Terasa 12 m²
13 670 000 CZK(130 190 CZK / m²)
Predaj bytuMajdalenky, Brno - Lesná, Jihomoravský kraj
- 3+kk
- 90 m²
Vybavené • Výťah • Pivnica 3 m²
12 950 000 CZK(143 889 CZK / m²)
Predaj bytuVysoké Tatry - Starý Smokovec, Prešovský kraj
- 1-izbový
- 39 m²
Vybavené • Výťah • Garáž
305 000 €(7 821 € / m²)
Predaj bytuMutěnická, Brno - Židenice, Jihomoravský kraj
- 4+1
- 78 m²
MHD 3 minúty pešo • Výťah • Pivnica 1 m² • Lodžia 4,4 m²
8 270 000 CZK(106 026 CZK / m²)
Predaj bytuSvatošská, Karlovy Vary - Doubí u Karlových Var, Karlovarský kraj
- 3+1
- 85 m²
MHD 3 minúty pešo • Čiastočne vybavené • Výťah • Parkovanie • Pivnica 2 m² • Lodžia 4 m²
4 890 000 CZK(57 529 CZK / m²)
Predaj bytuKobližná, Brno - Město Brno, Jihomoravský kraj
- 1+kk
- 54 m²
Vybavené • Výťah
7 950 000 CZK(147 222 CZK / m²)
Predaj bytuV Šáreckém údolí, Praha - Dejvice
- 1+kk
- 29 m²
Vybavené • Výťah
6 170 000 CZK(212 759 CZK / m²)
Predaj bytuTehovská, Praha - Strašnice
- 2+1
- 64 m²
MHD 2 minúty pešo • Čiastočne vybavené • Pivnica 2 m²
8 680 000 CZK(135 625 CZK / m²)
Predaj bytuVeleslavínova, Ostrava - Moravská Ostrava, Moravskoslezský kraj
- 2+1
- 60 m²
MHD 2 minúty pešo • Čiastočne vybavené • Výťah
4 600 000 CZK(76 667 CZK / m²)
Predaj bytuRuská, Praha - Vršovice
- 1+1
- 50 m²
MHD 3 minúty pešo • Čiastočne vybavené • Výťah • Balkón 1,5 m² • Pivnica 2 m²
7 350 000 CZK(147 000 CZK / m²)
Predaj bytuSymfonická, Praha - Stodůlky
- 4+kk
- 99 m²
Čiastočne vybavené • Garáž • Balkón 10 m² • Pivnica 2 m² • Lodžia 1,9 m²
20 500 000 CZK(207 071 CZK / m²)
Predaj bytuDvouletky, Praha - Strašnice
- 2+1
- 56 m²
MHD 3 minúty pešo • Vybavené • Parkovanie • Pivnica 9 m²
8 711 000 CZK(155 554 CZK / m²)