Zobraziť mapu
Byty na predaj
(2 049 nehnuteľností)
Prenájom
Byt
Vybrať nejaké
Predaj bytuTegernseer Landstraße 178a München Giesing Bayern 81539
- 2+1
- 61 m²
MHD 3 minúty pešo
469 000 €(7 689 € / m²)
Predaj bytuNürnberger Str 7, , Bavorsko
- 4+1
- 77 m²
MHD 1 minúta pešo • Parkovanie
474 500 €(6 162 € / m²)
Predaj bytuPortitzer Straße 14 Leipzig Sellerhausen-Stünz Sachsen 04318
- 2+1
- 50 m²
MHD 1 minúta pešo
109 000 € + 191 €(2 180 € / m²)
Predaj bytuKönigseestr. Berlin Grünau Berlin 12527
- 4+1
- 117 m²
MHD 1 minúta pešo
518 000 € + 464 €(4 427 € / m²)
Predaj bytuFöhrenweg 16 Kaiserslauter Hohenecken Rheinland-Pfalz 67661
- 1+1
- 21 m²
MHD 2 minúty pešo
80 000 € + 186 €(3 810 € / m²)
Predaj bytuGeisfelder Str. 119 Bamberg Bamberg Bayern 96050
- 3+1
- 73 m²
MHD 2 minúty pešo
320 000 € + 544 €(4 384 € / m²)
Predaj bytuBurghaldenstraße 13, , Bádensko-Wurttembersko
- 4+kk
- 112 m²
MHD 4 minúty pešo • Parkovanie • Garáž
444 000 € + 350 €(3 964 € / m²)
Predaj bytuRegensburg Kasernenviertel Bayern 93059
- 3+1
- 71 m²
MHD do minúty pešo
319 000 € + 198 €(4 493 € / m²)
Predaj bytuOkenstr. 19 Nürnberg Steinbühl Bayern 90443
- 2+1
- 66 m²
MHD 2 minúty pešo
222 000 € + 277 €(3 364 € / m²)
Predaj bytuBeim Mühlbach 5, , Bádensko-Wurttembersko
- 3+1
- 66 m²
MHD 1 minúta pešo • Garáž
198 000 € + 163 €(3 000 € / m²)
Predaj bytu, Severné Porýnie - Westfálsko
- 2+1
- 38 m²
MHD do minúty pešo • Výťah • Parkovanie
165 700 €(4 361 € / m²)
Predaj bytuHaspelstraße 10 Kaiserslautern Kaiserslautern Rheinland-Pfalz 67657
- 1+1
- 30 m²
MHD 1 minúta pešo • Garáž
95 000 € + 140 €(3 167 € / m²)
Predaj bytuSt.Goarer Str.10, , Porýnie-Falcko
- 2+1
- 52 m²
MHD 3 minúty autom • Parkovanie
120 000 €(2 308 € / m²)