Zobraziť mapu
Byty na predaj
(2 049 nehnuteľností)
Prenájom
Byt
Vybrať nejaké
Predaj bytuMünchen Fasangarten Bayern 81549
- 3+1
- 95 m²
MHD 2 minúty pešo • Výťah • Garáž
885 000 € + 386 €(9 316 € / m²)
Predaj bytuInnsbruck Höttinger Au Tirol 6020
- 1+1
- 34 m²
MHD 1 minúta pešo • Výťah
287 000 € + 147 €(8 441 € / m²)
Predaj bytu, Bádensko-Wurttembersko
- 5+1
- 115 m²
MHD 1 minúta pešo • Garáž
404 680 € + 154 €(3 519 € / m²)
Predaj bytuMarienstr. Berlin Oberschöneweide Berlin 12459
- 3+1
- 79 m²
MHD 3 minúty pešo
329 000 € + 310 €(4 165 € / m²)
Predaj bytuHans-Döllgast-Straße 4 München Freimann Bayern 80807
- 2+1
- 53 m²
MHD 2 minúty pešo • Výťah • Garáž
645 000 € + 293 €(12 170 € / m²)
Predaj bytuKarwendelstraße 2 Nürnberg Langwasser Bayern 90471
- 3+1
- 74 m²
MHD 4 minúty pešo • Výťah • Parkovanie • Garáž
259 000 € + 505 €(3 500 € / m²)
Predaj bytuPlatanenallee 9 Aschaffenburg Aschaffenburg Bayern 63739
- 3+1
- 115 m²
MHD 2 minúty pešo • Výťah • Parkovanie
624 000 € + 282 €(5 426 € / m²)
Predaj bytuEduard-Schloemann-Str. 35 Düsseldorf Düsseltal Nordrhein-Westfalen 40237
- 2+1
- 50 m²
MHD 6minút pešo • Výťah • Garáž
299 000 € + 236 €(5 980 € / m²)
Predaj bytuGrenzstr. 27, , Bádensko-Wurttembersko
- 3+1
- 71 m²
MHD 3 minúty pešo • Parkovanie
278 000 € + 370 €(3 915 € / m²)
Predaj bytuLaupendahler Landstraße 49 Essen Nordrhein-Westfalen 45239
- 3+1
- 88 m²
MHD 2 minúty pešo • Garáž
335 000 € + 405 €(3 807 € / m²)