Vyzerá to, že náš server prechádza údržbou alebo ste offline. Niektoré funkcie stránky môžu byť dočasne nedostupné.

Zobraziť mapu

Byty na predaj

(2 067 nehnuteľností)

Predaj bytuKe Kateřinkám, Praha - Chodov

• 3+kk
  • 68 m²

Čiastočne vybavené • Výťah • Pivnica 1 m² • Lodžia 6 m²

8 999 000 CZK(132 338 CZK / m²)

Predaj bytuVelká skála, Praha - Troja

• 3+kk
  • 100 m²

Čiastočne vybavené • Výťah • Garáž • Terasa 12 m²

17 990 000 CZK(179 900 CZK / m²)

Predaj bytuVelká skála, Praha - Troja

• 4+kk
  • 111 m²

Čiastočne vybavené • Výťah • Garáž • Balkón 3 m²

19 490 000 CZK(175 586 CZK / m²)

Predaj bytuJílovská, Praha - Lhotka

• 3+kk
  • 71 m²

Čiastočne vybavené • Výťah • Pivnica 1 m² • Lodžia 7 m²

9 790 000 CZK(137 887 CZK / m²)

Predaj bytuSazovická, Praha - Zličín

• 3+kk
  • 89 m²

MHD 2 minúty pešo • Čiastočne vybavené • Výťah • Garáž • Pivnica 8 m² • Terasa 42 m²

13 990 000 CZK(157 191 CZK / m²)

Predaj bytuKurkova, Praha - Kobylisy

• 2+kk
  • 43 m²

MHD 3 minúty pešo • Čiastočne vybavené • Výťah • Parkovanie

8 000 000 CZK(186 047 CZK / m²)

Rezervované

Predaj bytuU Plynárny, Praha - Michle

• 1+kk
  • 44 m²

MHD 1 minúta pešo • Vybavené • Výťah • Balkón 7 m² • Pivnica 2 m²

6 980 000 CZK(158 636 CZK / m²)