Vyzerá to, že náš server prechádza údržbou alebo ste offline. Niektoré funkcie stránky môžu byť dočasne nedostupné.

Zobraziť mapu

Byty na predajPrahaokres Hlavní město PrahaPrahaŽižkov1+kk

(6 nehnuteľností)

Predáva Bezrealitky

Rezervované

Predaj bytuOlgy Havlové, Praha - Žižkov

• 1+kk
  • 37 m²

Čiastočne vybavené • Výťah • Pivnica 1,5 m² • Lodžia 4,8 m²

6 990 000 CZK(188 919 CZK / m²)