Vyzerá to, že náš server prechádza údržbou alebo ste offline. Niektoré funkcie stránky môžu byť dočasne nedostupné.

Zobraziť mapu

Byty na predajPrahaokres Hlavní město PrahaPrahaVršovice1+1

(1 nehnuteľnosť)

Nový

Predaj bytuRuská, Praha - Vršovice

• 1+1
  • 50 m²

MHD 3 minúty pešo • Čiastočne vybavené • Výťah • Balkón 1,5 m² • Pivnica 2 m²

7 350 000 CZK(147 000 CZK / m²)