Vyzerá to, že náš server prechádza údržbou alebo ste offline. Niektoré funkcie stránky môžu byť dočasne nedostupné.

Zobraziť mapu

Byty na predajPrahaokres Hlavní město PrahaPrahaStrašnice3+kk

(2 nehnuteľnosti)

Nový

Predaj bytuZvěřinova, Praha - Strašnice

• 3+kk
  • 98 m²

MHD 5minút pešo • Vybavené • Výťah • Parkovanie • Balkón 13 m² • Pivnica 6 m²

16 500 000 CZK(168 367 CZK / m²)

Neprehliadnite

Predaj bytuKrupská, Praha - Strašnice

• 3+kk
  • 80 m²

Vybavené • Parkovanie • Pivnica 3 m²

12 980 000 CZK(162 250 CZK / m²)